Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/klient.dhosting.pl/tadeusz/at3studio.pl/public_html/sites/all/themes/at3/views-view-fields--view-szczegoly.tpl.php on line 36

Salon Peugeota


Lokalizacja: Warszawa,ul.Osrobramska
Kategoria: salon z stacją obsługi
Powierzchnia użytkowa: 1256 m2

Projekt: 2002
Realizacja: -
Opis: 

Przestrzeń w okół działki przy ulicy Ostrobramskiej jest zupełnie chaotyczna. Wszystkie komercyjne budynki w pobliżu chcą na siebie zwrócić uwagę krzycząc. Salon samochodowy również musi być zauważony, ale chcemy to osiągnąć w inny sposób, podobny do jednej z reklam telewizyjnych polegającej na emitowaniu kilkuminutowej ciszy w bloku reklamowym. Tworząc pustą betonową ścianę jedynie z wejściem do salonu i wjazdem na plac warsztaty, chcieliśmy osiągnąć właśnie taki efekt.
Najprostszy sposób na eksponowanie samochodów polega na zmianie płaszczyzny, na której stoi auto z poziomej na lekko ukośną – stąd pomysł eksponowania samochodów na pochylni.
Samochody PEUGEOET kojarz się oczywiście z Francją, lazurowym wybrzeżem, słońcem. Po wejściu do salonu widzimy samochody skąpane w słońcu. Chodząc po salonie możemy zerknąć przez przeźroczysty świetlik w podłodze do warsztatu. Możemy wejść na antresolę i spoglądać na auta popijając wyśmienitą francuską kawę i jedząc bagietkę.

AT3 Studio                         AL. 3-maja 5 lok.60                        00-401 Warszawa                        +48 602 737 946                     email:info@at3studio.pl